Sat Oct 21
|
W
|
White Bear Lake
|
|
|
Sat Oct 21
|
L
|
Wayzata
|
|
|
Sun Oct 22
|
W
|
Cloquet
|
|
|
Sat Oct 28
|
T
|
Edina
|
RCC
|
|
Sun Oct 29
|
W
|
Prior Lake
|
|
|
Fri Nov 10
|
W
|
Sibley
|
Rosemount Community
|
|
Sun Nov 12
|
L
|
@
Hastings
|
Hastings Civic East
|
|
Sat Nov 18
|
W
|
Lakeville South
|
Rosemount Community
|
|
Sun Nov 19
|
T
|
Stillwater Bantam AA
|
Inver Grove
|
|
Mon Nov 20
|
W
|
@
Lakeville North
|
Lakeville Ames 1
|
|
Fri Nov 24
|
L
|
Minnetonka Bantam AA
|
EP Arena - EP Thanksgiving Tourney
|
|
Fri Nov 24
|
T
|
Wayzata Bantam AA
|
EP Arena - EP Thanksgiving Tourney
|
|
Sat Nov 25
|
T
|
White Bear Lake
|
EP Arena - EP Thanksgiving Tourney
|
|
Sat Nov 25
|
L
|
Eden Prairie Bantam AA
|
EP Arena - EP Thanksgiving Tourney
|
|
Sun Nov 26
|
W
|
Bloomington Jefferson BantamAA
|
EP Arena
|
|
Fri Dec 1
|
W
|
@
Sibley
|
West St. Paul Arena
|
|
Sat Dec 2
|
L
|
Grand Rapids
|
Grand Rapids Arena
|
|
Sun Dec 3
|
W
|
Andover Bantam AA
|
Andover Community Ctr
|
|
Tue Dec 5
|
W
|
@
Lakeville South
|
Lakeville Ames 2
|
|
Fri Dec 8
|
W
|
Blaine Bantam AA
|
Fogerty South Arena - Blaine
|
|
Sat Dec 9
|
W
|
Eau Claire, WI
|
RCC
|
|
Sun Dec 10
|
W
|
Forest Lake Bantam AA
|
MN Made Hockey Arena Rink 1
|
|
Sat Dec 16
|
T
|
Lakeville North
|
Rosemount Community
|
|
Sun Dec 17
|
W
|
Shakopee Bantam AA
|
Shakopee Arena - Rink 1
|
|
Thu Dec 21
|
W
|
Eastview
|
Rosemount Community
|
|
Sat Dec 23
|
W
|
@
Farmington
|
Farmington Arena
|
|
Fri Dec 29
|
L
|
Grand Forks
|
Braemar Arena
|
|
Fri Dec 29
|
W
|
Lakeville South
|
Braemar Arena
|
|
Sat Dec 30
|
W
|
Burnsville
|
Braemar Arena
|
|
Fri Jan 5
|
W
|
Fargo Bantam AA
|
Roseau Arena
|
|
Fri Jan 5
|
W
|
Duluth East
|
Roseau Arena
|
|
Sat Jan 6
|
L
|
OMG Bantam AA
|
Roseau Arena
|
|
Sun Jan 7
|
W
|
Roseau
|
|
|
Fri Jan 12
|
W
|
Hastings
|
Rosemount Community
|
|
Sat Jan 13
|
W
|
Mahtomedi Bantam AA
|
RCC Arena
|
|
Sun Jan 14
|
W
|
@
Woodbury
|
Bielenberg SC West
|
|
Thu Jan 18
|
W
|
Eagan
|
Rosemount Community
|
|
Sat Jan 20
|
W
|
TPH Thunder
|
Shattuck St Marys Arena
|
|
Sat Jan 20
|
L
|
Minneapolis Storm Bantam AA
|
Shattuck - St. Mary's
|
|
Fri Jan 26
|
L
|
@
Prior Lake
|
White Bear Lake Sports Center - Arena
|
|
Fri Jan 26
|
L
|
OMG
|
White Bear Lake Sports Center - Arenab
|
|
Sat Jan 27
|
W
|
@
Cloquet
|
White Bear Lake Sports Center - Arena
|
|
Thu Feb 1
|
W
|
Woodbury
|
Rosemount Community
|
|
Sat Feb 3
|
W
|
@
Eagan
|
Eagan Civic West
|
|
Tue Feb 6
|
W
|
Farmington
|
Rosemount Community
|
|
Fri Feb 9
|
W
|
Chaska/Chan Bantam AA
|
RCC
|
|
Sat Feb 10
|
W
|
@
Eastview
|
Apple Valley Hayes
|
|
Sun Feb 11
|
W
|
Owatonna
|
Owatonna
|
|
Mon Feb 19
|
W
|
Eastview
|
Eagan - West Rink
|
|
Fri Feb 23
|
W
|
Hastings
|
Eagan Arena - West Rink
|
|
Sun Feb 25
|
W
|
Sibley
|
Eagan West Arena
|
|
Fri Mar 2
|
W
|
Mounds View Irondale Bantam AA
|
St. Croix Valley - TCO South Rink
|
|
Sat Mar 3
|
W
|
Edina
|
St. Croix Valley TCO SOuth
|
|
Sun Mar 4
|
L
|
@
Minnetonka
|
St. Croix Valley - TCO South Rink
|
|
Sun Mar 4
|
W
|
Andover
|
St Croix Valley - TCO South Rink
|
|
Fri Mar 16
|
L
|
Wayzata
|
Parade Ice Garden - North Rink
|
|
Sat Mar 17
|
W
|
Hermantown
|
Parade Ice Gardens - South Rink
|
|
Sun Mar 18
|
L
|
@
Clouquet
|
Parade Ice Garden - South Rink
|
|